השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פטור משירות צבאי

  עורך דין פטור מהצבא

  לא כל בן או בת 18 מתאימים לשירות צבאי. למעשה, על-פי נתונים עדכניים רק כ-50% מהצעירים והצעירות בישראל אכן משרתים בצבא. המגמה מתחדדת כשמביטים על צבא המילואים: רבים מתקשים ואפילו לא יכולים לעצור את חייהם אחת לשנה, ולפעמים גם בתדירות גבוהה יותר, ולחזור לשרת בצבא. החוק מכיר בכך ומציע דרכים שונות להשתחרר מחובת שירות. דרך הפעולה הנכונה היא לקבל בעזרת עורך דין פטור מהצבא, וזאת על-מנת גם לא להסתבך עם צה"ל וגם להגיע לתוצאה המבוקשת בזמן קצר ככל האפשר. עורך דין ליאור אשר מציע שירות מקצועי, מחויב, בזמינות גבוהה ובשקיפות מלאה.

  איך אפשר לקבל בעזרת עורך דין פטור מהצבא?

  * ייעוץ מקיף – יש מספר דרכים המובילות לקבלת פטור משירות צבאי, ובה בעת יש גם פעולות שלא מקדמות חייל או מלש"ב אל המטרה. חשוב להתנהל באופן מושכל ומי שמספק את ההכוונה הנכונה הוא עורך דין מומחה לענייני צבא.

  * עריכת בקשות מתאימות בליווי מסמכים נחוצים – גם לאופן שבו מתבצעת כל פנייה לצה"ל יש השפעה ניכרת על סיכויי ההצלחה של המהלך. כמו כן יש חשיבות לצירוף המסמכים הרלוונטיים, למשל חוות דעת רפואיות, וגם מבחינה זו יש לעורך הדין תפקיד משמעותי במיצוי האפשרויות החוקיות לשחרור מחובת השירות הצבאי.

  * פתרון כולל במקרים של עריקות – כנגד מלש"בים שלא מתייצבים לצו הראשון גם לאחר שקיבלו מספר הזדמנויות לעשות זאת מוצא צו מעצר. חיילים (בסדיר או במילואים) שנעדרים משירות ללא רשות נשפטים, כשבמקרה של עריקות ממושכת הסמכות השופטת היא בית דין צבאי שעלול לגזור עונש מאסר ממושך. עו"ד לענייני צבא מגבש פתרון כולל כך שלצד הפטור לא תהיה ענישה חמורה מדי.

  נחישות וחוכמה

  כדי לקבל בעזרת עורך דין פטור מהצבא, ובפרק זמן מינימלי, חשוב לנהל את הקרב גם בחוכמה וגם בנחישות. עורך דין ליאור אשר מביא לידי ביטוי היכרות מעמיקה עם המערכת הצה"לית, רצינות, אחריות, ראייה מקיפה של המצב וחשיבה אסטרטגית, ובמקביל מקפיד על יחס אישי וזמינות גבוהה עבור כל מי שזקוק לעזרתו בנושא רגיש זה.

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן