השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  פטור משירות מילואים

  פטור ממילואים עורך דין

  אם שירות בסדיר הוא חוויה תובענית – שירות מילואים תובעני אפילו יותר. אמנם מדובר כמובן בפרקי זמן קצרים יותר, אבל דווקא החובה לצאת משגרת החיים עלולה לגבות מחיר יקר. בנוסף, ישנם מקרים שבהם חיילי וחיילות המילואים סובלים מבעיות שונות, שעלולות להחמיר אם יצטרכו להמשיך לשרת. בהתאם גם מי ששירתו שירות צבאי מלא ומשמעותי עשויים להזדקק לפטור. עורך דין ליאור אשר כבר סייע לישראלים ולישראליות לקבל פטור משירות מילואים בנסיבות המתאימות, ומספק שירות זה מתוך מחויבות אמיתית לכל לקוחותיו.

  איך אפשר לקבל פטור משירות מילואים?

  * דת – נשים שמצהירות על כך שהן דתיות זוכות לפטור משירות המילואים, גם אם שירתו בצבא סדיר. בנוסף, גברים ששינו את אורחות חייהם וחוששים כי שירות מילואים יתנגש עם הערכים הנוכחיים שלם יכולים גם כן לנסות לקבל פטור משירות מילואים.

  * גיל – נשים חייבות בשירות מילואים עד גיל 38, גברים עד גיל 40, קצינים עד גיל 45, ובמקרה של מילוי תפקיד מיוחד – גיל הפטור הוא 49.

  * הריון – אישה שנכנסת להריון מקבלת פטור אוטומטי משירות מילואים.

  * נישואין – גם מי שמתחתנת לא חייבת יותר לשרת במילואים. גברים נשואים כן נקראים לשירות פעיל.

  * פטור זמני – על רקע נסיבות ספציפיות ובהן תקופת מבחנים, חולי משמעותי של קרוב משפחה, עומס בעבודה ועוד.

  * בעיה רפואית – גם בעיה פיזית וגם בעיה נפשית תוביל את חייל או חיילת המילואים לוועדה רפואית, שתחליט אם לפטור אותו משירות מילואים, לרוב באופן קבוע.

  פתרון מהיר ומניעת הסתבכות מיותרת

  חשוב להדגיש כי אי התייצבות לשירות לא מסייעת להשיג את הפטור המיוחל, וכך גם לא עריקות לאחר תהליך החיול ביחידת המילואים. עורך דין ליאור אשר מסייע גם לקבל פטור משירות מילואים וגם למנוע הסתבכויות מיותרות מול צה"ל. כמו כן הוא אמון על הושטת עזרה למי שכבר עברו על פקודות הצבא, כחלק משירות כולל, וזאת על בסיס גיבוש אסטרטגיה אופטימלית ופעולה נחושה עד להשגת התוצאה המבוקשת. השירות ניתן בזמינות גבוהה, וביושרה מלאה, כך שתקבלו תמונת מצב מפורטת ומדויקת ותוכלו לדעת מהן האפשרויות העומדות בפניכם.

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן