השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין פלילי בצפון

  הליך פלילי הוא הליך שבו המדינה היא התובעת, גם אם העבירה עצמה בוצעה כלפי אדם פרטי. מאפיין נוסף הוא רמת הענישה הגבוהה, ולכן כדאי מאוד לפנות אל עורך דין פלילי בצפון – כבר בשלב הזימון לחקירה ובוודאי שאם מתגבש כתב אישום נגדכם. לעו"ד ליאור אשר ניסיון רחב היקף, גם כעורך דין פלילי וגם מהצד השני של המתרס, בפרקליטות ובגופי חקירה – ניסיון שמתורגם לשירות מועיל במיוחד.

   תחומי העיסוק של עורך דין פלילי בצפון

  * ייעוץ לקראת חקירה במשטרה – אדם שלא התנסה בחקירה משטרתית עלול לסבך את עצמו עקב חוסר הבקיאות. למעשה, גם מי שכבר נחקר בעבר עלול לבצע טעויות קשות תוך כדי חקירה ולשלם על כך מחיר יקר.

  * שחרור ממעצר – כשאדם מגיע להארכת מעצר, לאיכות הייצוג המשפטי שלו יש השפעה ניכרת על החלטת השופט. ההבדל הדרמטי בין חזרה לבית מעצר לבין מעצר בית, וכמובן בין אלה לבין שחרור מוחלט, מחייב קבלת סיוע מקצועי איכותי.

  * עבירות סמים – גם בעידן שבו שימוש בחלק מהחומרים המוגדרים כ"סם מסוכן" הפך לנורמטיבי, עדיין ישנה גם ענישה מחמירה על עבירות על פקודת הסמים, ולכן מומלץ להיעזר בעורך דין פלילי בעל ניסיון.

  * עבירות אלימות – קשת רחבה של עבירות, לרבות עבירות המתה.

  * עבירות מין – גם בקטגוריה זו ישנו מנעד רחב, מהטרדה מינית ועד עבירות אינוס.

  * עבירות כלכליות – זיוף, קבלת שוחד, מרמה, הפרת אמונים, עבירות מס ועוד.

  * חריגות בנייה – חריגה מהיתר בנייה עלולה להיחשב כעבירה פלילית ולהוביל לענישה חמורה, ולכן גם במקרים אלה כדאי מאוד לפנות אל עו"ד פלילי מיומן.

  יחס אישי חם ויכולות מקצועיות גבוהות

  עורך דין פלילי בצפון מסייע לאדם שנמצא במצוקה של ממש. בהתאם, לצד המקצועיות, נדרשים גם יחס אישי ומחויבות מלאה לעמוד לצד האדם לאורך כל הדרך. עורך דין ליאור אשר מתנהל מתוך מודעות לאחריות הרבה המוטלת עליו בכל תיק, משתמש בכל הכלים המשפטיים העומדים לרשותו למען לקוחותיו ונאבק בנחישות ובהתמדה – עד להגעה לתוצאות הרצויות.

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן