השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  עורך דין סמים

  עורך דין עבירות סמים

  היחס לסמים עלול להיות מתעתע: מצד אחד ישנם חומרים שנכללים בפקודת הסמים המסוכנים אבל הנורמה החברתית העכשווית מכילה אותם ולא רואה בשימוש בהם בעיה כלשהי. מצד שני עדיין ישנן פעולות שמוגדרת כעבירות, כולל כאלה שנתפשות כחמורות ועלולות להוביל לעונש קשה. בהתאם, רק בעזרת עורך דין עבירות סמים מכל הסוגים לא יגבו מכם מחיר יקר – ובפרט כשאתם פונים לעורך דין ליאור אשר שכבר צבר ניסיון רב בתחום וייצג בהצלחה חשודים ונאשמים באחזקת סם (לצריכה עצמית ושלא לצריכה עצמית), וכן בעבירות סמים נוספות כגון: גידול סמים, סחר בסמים, יבוא סמים, יצוא סמים, שימוש בסם מסוכן.

  מה כולל השירות של עורך דין עבירות סמים?

  * הכנה לחקירת המשטרה – גם אם קיבלתם זימון לחקירה במשטרה וגם אם נעצרתם במפתיע, יש לכם הזכות להתייעץ עם עורך דין. מומלץ לנצל זכות זו כדי לא לבצע טעויות במהלך החקירה – מפני שכל טעות עלולה לגרום לנזק של ממש. ההמלצה תקפה גם למי שנתפס עם כמות קטנה של סם ובוודאי במקרים שבהם הכמות חורגת ממה שמוגדר בפקודת הסמים כ"שימוש עצמי".

  * מניעת הארכת מעצר – עורך דין מנוסה יצליח לשכנע את שופט המעצרים לא להאריך מעצר כשאין מסוכנות לציבור ואין חשש לשיבוש החקירה. בפרט ניתן להציע מעצר בית וישנן עוד חלופות מעצר נוספות, מעצר בבית המעצר היא חוויה שכדאי מאוד להימנע ממנה.

  * חתירה להסדר טיעון – ישנם מצבים שבהם האסטרטגיה הנכונה היא לשכנע את הפרקליטות לוותר על כתב אישום בתמורה להודאה והסדר טיעון, כמובן כזה שיכלול עונש מינימלי, לרוב קנס כספי בלבד.

  * ייצוג משפטי – תיק סמים שמגיע לבית משפט עלול להסתיים בענישה חמורה. במקרים אלה תפקידו של עורך דין עבירות סמים הוא לערער על תקפות הראיות, לאתר ליקויים בעבודת המשטרה וגם להבליט נסיבות אישיות שיטו את הכף לטובת הנאשם (למשל אדם נורמטיבי שהוא גם קצין מצטיין וגם מתנדב וכו').

  טיפול מחויב ונחוש

  גם עבור עורך דין עבירות סמים הן תחום סבוך ולכן חשוב לפנות לאיש מקצוע בעל בקיאות ספציפית מתאימה. עורך דין ליאור אשר מטפל בכל המקרים בקטגוריה זו מתוך מחויבות אמיתית ללקוחות, נחישות וחשיבה אסטרטגית מדויקת ומותאמת אישית לנסיבות.

   

  השאירו פרטים

  ונחזור אליכם בהקדם
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן